چاپ کتاب‌های درسی سال آینده آغاز شده است

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ضرورت اینکه کتاب‌های درسی باید به موقع به‌دست دانش آموزان برسد، گفت: چاپ کتاب‌های درسی سال آینده شروع شده است.

به گزارش شهرپنج رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، در راستای سیاست حضور میدانی و بررسی فرآیندهای آموزشی و پرورشی مدارس، در بازدید از هنرستان نمونه دولتی رسالت منطقه ۶ تهران با اشاره به اینکه آینده هرکشوری در مدارس آن شکل می‌گیرد، اظهار کرد: دیدار با شما و بودن در کنار شما دانش آموزان موجب شادی و انگیزه بخشی برای ما است.

وی افزود: باید بپذیریم که کمبودهایی وجود دارد اما باید راهی پیدا کنیم تا به نتیجه برسیم و مسائل را حل کنیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: هنرجویان زودتر از بقیه وارد بازار کار می‌شوند و در حال حاضر اقبال بیشتری به سمت هنرستان‌ها وجود دارد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در تلاش هستیم تا هنرستان‌ها با دانشگاه شهیدرجایی ارتباط داشته باشند، گفت: ویژگی تحصیل در هنرستان‌ها این است که هنرجویان در راستای بازارکاری که می‌خواهند وارد شوند، تحصیل می‌کنند و آموزش می‌بینند.

صحرایی تاکید کرد: به عنوان یک معلم به شما دانش آموزان می‌گویم؛ بین پیشرفت و امکانات رابطه مطلق وجود ندارد و با مطالعه سرگذشت انسان‌های موفق بیشتر متوجه این موضوع می‌شوید. هرچه بیشتر پشتکار داشته باشید موفق‌تر خواهید بود.

وی اذعان کرد: امروز به قله‌ها نزدیک هستیم، بر روی واقعیت‌ها و هدفمند برنامه ریزی کنید تا به پیشرفت و موفقیت دست پیدا کنید.

وی در ادامه با توجه به درخواست مدیر هنرستان مبنی بر تجهیزات مورد نیاز مدرسه، موضوع را برای بررسی به رئیس سازمان نوسازی مدارس و مدیرکل شهر تهران دستور پیگیری این مسأله را داد.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا