دستگیری قاتلین نوجوان ۱۴ ساله در بندرعباس

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی استان عاملان قتل نوجوان ۱۴ ساله طی کمتر از پنج ساعت در استان شناسایی و طی ۲ عملیات جداگانه در شهرستان‌های میناب و بندرعباس دستگیر شدند.

به گزارش شهرپنج از پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، سردار علی اکبر جاویدان روز دوشنبه در تشریح این خبر افزود: درپی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل نوجوانی ۱۴ ساله بر اثر ضربات چاقو در تاریخ دوم آذرماه امسال در بندرعباس و متواری شدن قاتل یا قاتلان، پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی بیان کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی و بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی استان با تشکیل یک تیم منسجم در کمترین زمان به محل وقوع درگیری واقع در بلوار ساحلی بندرعباس اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی هرمزگان اظهار کرد: با تلاش ماموران و باتوجه به سرنخ‌های موجود یکی از عاملان درگیری شناسایی و طی عملیاتی دستگیر شد که متهم در بازجویی‌های فنی انجام شده به انجام درگیری منجر به قتل با همکاری و مشارکت سه نفر دیگر بنامان معلوم اعتراف کرد.

جاویدان خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخص شد ۲ متهم دیگر با یک دستگاه خودرو پراید به سمت خارج از بندرعباس و به مقصد شهرستان میناب متواری شده‌اند.

وی یادآورشد: بلافاصله با هماهنگی فرماندهان انتظامی شهرستان میناب طرح مهار اجرا شد که خودرو یادشده توسط ماموران انتظامی مستقر در ایست بازرسی چغازردی شناسایی و در یک عملیات منسجم متوقف و ۲ همدست قاتل نیز دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه با توجه به اعترافات این ۲ متهم، قاتل و ضارب اصلی به هویت معلوم شناسایی شد، گفت: در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه متهم اصلی در مخفیگاهش واقع در یکی از محلات بندرعباس دستگیر که در بازجویی فنی به جرم ارتکابی و قتل مقتول اقرار و معترف شد در روز حادثه به همراه سه متهم همدست خود با یک دستگاه خودروی پراید در بندرعباس درحال تردد بودند که مقتول سنگی را به طرف خودرو آنان پرتاب کرده که آن‌ها از ماشین پیاده شده و با چاقویی که در دست داشتند ۲ ضربه به قفسه سینه مقتول وارد کرده و از محل متواری شده‌اند.

جاویدان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا