اسنوکرباز کشورمان در یک بازی حاشیه‌دار به ۱۶ نفر برتر جهان رسید

آژیر اعلام حریق باعث شد که بازی وفایی در مسابقات قهرمانی انگلستان با یک ساعت تاخیر آغاز شود.

به گزارش شهرپنج، حسین وفایی، ملی‌پوش اسنوکر ایران که در مسابقات قهرمانی انگلستان ۲۰۲۳ شرکت کرده است، در دور نخست این مسابقات به مصاف شان مورفی انگیسی، مرد شماره ۷ جهان رفت و توانست با نتیجه ۶ بر ۴ به پیروزی برسد و به جمع ۱۶ نفر برتر این مسابقات راه پیدا کند.

تور جهانی اسنوکر پس از پیروزی ملی پوش اسنوکر ایران و درخشش در این مسابقات نوشت: حسین وفایی از ایران توانست با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل شان مورفی، قهرمان جهان در سال ۲۰۰۵ پیروز شود. این اولین باری بود که وفایی و مورفی در تور جهانی اسنوکر به غیر از مسابقات شوت اوت با هم روبه‌رو می‌شدند.

وفایی پس از این بازی گفت: بگذارید با شما رو راست باشم؛ باید بگویم که خوب بازی نکردم. مهم‌ترین چیز برای من این است که هنوز در مسابقات هستم و در مرحله بعدی حضور خواهم داشت. مسابقه کمی کند پیش رفت. من موفق شدم برنده شوم و از این برد کاملا خوشحالم. تاخیر یک ساعته بازی و جابه‌جا شدن زمان مسابقه کمی ما را خسته کرد. در نهایت همه چیز را به خوبی مدیریت کردم.

رقابت وفایی و مورفی به دلیل روشن شدن آژیر حریق با تاخیر آغاز شد. ملی‌پوش اسنوکر ایران در این خصوص گفت: من در رختکنم بودم و به من گفتند که باید بیرون برویم زیرا ممکن است آتش به داخل اتاق هم بیاید! چوپ اسنوکرم را گرفتم و دویدم بیرون. نیم ساعت بعد آمدند و به ما گفتند می‌توانیم برگردیم چون همه چیز درست شده است.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا