بدنه تیتانیومی S24 اولترا با آیفون ۱۵ پرو مکس فرق دارد

بررسی‌های انجام‌شده روی گلکسی S24 اولترا نشان می‌دهند که نوع تیتانیوم به‌کار‌رفته در فریم این محصول با تیتانیومی به‌کاررفته در آیفون ۱۵ پرو اپل تفاوت‌هایی دارد.

به گزارش شهرپنج کانال یوتیوب JerryRigEveryThing با انتشار ویدئویی نشان داد پرچم‌دار سامسونگ از تیتانیوم درجه ۲ بهره می‌برد؛ درحالی‌که آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس به تیتانیوم درجه ۵ مجهز شده‌اند که مقاومت بیشتری دارد و البته گران‌تر است.

تفاوت بدنه‌ی تیتانیومی گلکسی S24 اولترا و آیفون ۱۵ پرو فقط به کیفیت فلز ختم نمی‌شود و روشی که سامسونگ استفاده کرده، با روش اپل فرق دارد. درواقع، غول کره‌‌ای از لایه‌ای پلاستیکی زیر لایه‌ی تیتانیومی استفاده کرده است تا بتواند آن را به بخش‌ آلومینیومی بدنه‌ی دستگاه متصل کند.

بخش پلاستیکی بین تیتانیوم و آلومینیوم در بدنه‌ی گلکسی S24 اولترا این دو فلز را مثل قطعه‌های پازل به یکدیگر متصل نگه می‌دارد و به‌عنوان آنتن گوشی نیز عمل می‌کند. در فریم گوشی پرچم‌دار اپل، خبری از پلاستیک نیست و این شرکت از راهکاری انحصاری موسوم‌ به Solid-State Diffusion برای پیوند تیتانیوم و آلومینیوم و ساخت شکل نهایی فریم آیفون بهره گرفته است.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا