عدم هماهنگی به استقلال ضربه زد/ حمایت از مجیدی کار درستی بود

کیانوش رحمتی در گفتگو با پایگاه خبری “شهر پنج” در خصوص برکناری احمد مددی و حضور آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال گفت: به طور حتم این تغییرات مثبت ارزیابی می‌شود. وزیر ورزش کاملاً ورزشی است و بعد از مدتها شاهد حضور یک وزیری هستیم که خودش از بدنه ورزش است. او مدیرعاملی را به استقلال آورد که کاملاً به کار مدیریتی اشراف دارد. کارنامه موفقی دارد، با تجربه است و می‌داند در شرایط سخت چگونه عمل کند.

وی تاکید کرد: استقلال روزهای سختی را سپری کرد. حالا آجورلو باید آبی‌ها را از این شرایط سخت بیرون بیاورد. با توجه به دوستان با نفوذی که او دارد می‌تواند در مسائل مالی و کارهای حساس سربلند بیرون بیاید. هواداران هم باید کنار کادر فنی و کادر مدیریتی باشند و همه دست به دست هم داده تا مشکلات هر چه زودتر برطرف شود.

هافبک سابق استقلال در ادامه گفت: یکی از مشکلات اصلی آبی پوشان مسائل مالی است. بیشتر گرفتاری‌های فوتبال ما مربوط به پول می‌شود و امیدوارم با تجربه‌ای که مدیرعامل و اعضای کادر فنی دارند این مشکل هم هر چه زودتر در استقلال برطرف شود.

وی ادامه داد: هم کادر مدیریتی و هم کادر فنی باید کار خودشان را انجام دهند. این مسئله باعث خواهد شد تا تنشی به وجود نیاید. یکی از مشکلاتی که باعث شد استقلال از آن ضربه زیادی بخورد اختلاف مدیریت با کادر فنی بود و این عدم هماهنگی باعث شد تا استقلال روزهای خوبی را سپری نکند.

رحمتی در خصوص تغییرات اعضای هیئت مدیره هم گفت: پرویز مظلومی و محمد مؤمنی را همه می‌شناسند. هر دو برای استقلال زحمت کشیده اند اما دیگر اعضای هیئت مدیره را کسی نمی‌شناسد. مطمئناً وزارت ورزش شناخت خوبی از آنان داشته که آنها را در چنین پست حساسی گمارده است. سرپرست تیم هم بیژن طاهری است. یک چهره کاملاً شناخته شده، فوتبالی و استقلالی کامل و امیدوارم این نفرات بتوانند در کنار یکدیگر روزهای خوبی داشته باشند.

هافبک سابق استقلال در مورد حمایت مدیرعامل از فرهاد مجیدی گفت: انتظاری بیشتر از این نداشتیم. مدیرعامل استقلال می‌داند که فرهاد مجیدی برای این تیم زحمت کشیده، حالا باتمام قدرت کنار سرمربی خواهد بود و این هماهنگی به سود استقلال تمام خواهد شد. دوستی و وحدتی که بین کادر فنی، هیئت مدیره و مدیرعامل بوجود بیاید حمایت هواداران را هم در پی خواهد داشت و این موضوع می‌تواند یکی از دلایل موفقیت استقلال باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه تلاش خواهند کرد تا استقلال شروع پرقدرتی در لیگ داشته باشد و این میسر نخواهد شد مگر اینکه همه در این تیم همدل باشند و این همدلی می‌تواند تا پایان فصل برای استقلال جام هم به همراه داشته باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا