انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ کُری خوانی بازیکنان تیم ملی کره جنوبی بعد از ورود به ایران

به گزارش پایگاه خبری “شهر پنج”، کاروان تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای انجام بازی با تیم ملی ایران، شب گذشته با یک پرواز اختصاصی و به صورت مستقیم وارد تهران شد.

ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۷ روز سه شنبه در مرحله سوم انتخابی جام جهانی قطر در ورزشگاه آزادی با هم دیدار می‌کنند.

کره جنوبی تاکنون مقابل ایران در ورزشگاه آزادی پیروز نشده است و در مجموع رویارویی‌هایش با ایران ۹ برد، ۹ تساوی و ۱۳ باخت داشته است.

«لی یونگ» یکی از بازیکنان تیم کره جنوبی بعد از ورود به ایران گفت: کمتر از آن چیزی که فکر می‌کردم در این پرواز خسته شدم چون هواپیمای چارتر داشتیم. با این حال خستگی عضلانی از بازی با سوریه همچنان وجود دارد. همه بازیکنان باید بر این خستگی غلبه کنند.

یونگ ادامه داد: هیچ موقع در ایران نتایج خوبی نگرفتیم اما این بار تلاشم را می‌کنیم تا سه امتیاز را کسب و راهیابی به جام جهانی را آسان کنیم.

«لی دونگ گیئونگ» دیگر بازیکن کره جنوبی هم گفت: قطعا پیروز می شویم.

همچنین «هوانگ یی جو» مهاجم تیم کره جنوبی که در تیم بوردو فرانسه بازی می‌کند، بعد از ورود به ایران گفت: با پرواز چارتر راحت به ایران آمدیم. برای ادامه این دوره آماده می‌شویم.

تیم ملی کره جنوبی ساعت ۲۰ شنبه وارد فرودگاه امام خمینی شد. اعضای این تیم بعد از انجام تست‌های کرونا حدود ساعت ۲۲ وارد هتل پارسیان آزادی شدند و از امروز و بعد از اعلام نتایج تست کرونا، تمریناتشان را در تهران آغاز می‌کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا