مینا جعفرزاده: مهرآوران از بی حاشیه ها بود

«هتل پیاده‌رو» نام یک مجموعه هرشبی به کارگردانی زنده یاد «بهمن زرین‌پور» است که در نوروز ۱۳۷۸ از شبکه اول پخش شد. در این مجموعه تلویزیونی بازیگرانی چون اکبر عبدی، مینا جعفرزاده (همسر بهمن زرین پور)، محمود پاک نیت، علیرضا خمسه و البته عزت الله مهرآوران ایفای نقش می کردند و فاصله تولید تا پخش هر قسمت بسیار اندک بود.

مینا جعفرزاده حالا پس از دو دهه و در شرایطی که دیگر همسرش ـ بهمن زرین پور ـ و عزت الله مهرآوران در قید حیات نیستند، در گفت و گویی با خبرنگار با یادآوری حضور مرحوم مهرآوران در سریال «هتل پیاده رو»، در عین حال می گوید: راستش خیلی حضور ذهن ندارم که خاطرات جزء به جزء را تعریف کنم. چون درباره سریالی حرف می زنیم که بیش از بیست سال از پخش آن گذشته است. متاسفانه در مورد ایفای نقش ها و سکانس هایی که با هم داشتیم چیزی به یاد ندارم، فقط در حد سلام و علیک و اینکه حال همدیگر را می پرسیدیم سر پروژه با هم حرف می زدیم، چون آن زمان تمام فکر و ذهنمان این بود که کار را به پخش برسانیم.

این بازیگر پیشکسوت برای مرحوم مهرآوران طلب آمرزش کرد و گفت: ایشان واقعا آدم بی حاشیه ای بود؛ ما هیچ وقت چیزی از ایشان نشنیدیم. همیشه سرش به زندگی اش بود و این بی حاشیه بودن بهترین کار برای ما آدم هاست.

جعفرزاده همچنین تاکید کرد: قطعا کار با ایشان همیشه خوب بود چون از هنرمندان خوب کشورمان بودند. من در این سال ها چیز بدی از ایشان ندیدیم و نشنیدم. مرحوم مهرآوران واقعاً انسان معقول و باشخصیتی بود.

بازیگر سریال های «خاله خانم»، «زیر آسمان شهر»، «تفنگ سرپر»، «نابرده رنج»، «شوق پرواز» و «دوپینگ» درباره فعالیت این روزهایش در عرصه سینما و تلویزیون گفت: در حال حاضر قراردادی با یک سریال نمایش خانگی دارم اما هنوز نقشم شروع نشده و اسمش هم قطعی نشده است که بگویم. از سال گذشته تاکنون به خاطر کرونا خیلی کار نکردم؛ در حالی که قرارداد هم داشتم اما آن زمان که اوج کرونا بود قراردادم را با عذرخواهی فسخ کردم چون من دیابت دارم و خیلی ترسیدم از اینکه در فضای کار قرار بگیرم.

جعفرزاده در پایان گفت: در طول مدت کرونا، سه کار برای سینما و تلویزیون انجام دادم؛ یک فیلم سینمایی که به اصفهان رفتیم و دو سریال که خدا را شکر به خیر گذشت ولی از زمانی که کرونا اوج گرفت دیگر تا الان کار نکردم. سریال «دوپینگ» را داشتم که سال گذشته پخش شد و یک سریال دیگر که اسفند ۹۹ به روی آنتن رفت. فیلم سینمایی ای هم که در آن بازی داشتم نمی‌دانم چه زمانی اکران می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا