بازدید دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد از طرح بزرگراه چابهار کنارک

به گزارش شهر پنج – سعید محمد مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از طرح ۲۴ و نیم کیلومتری بزرگراه چابهار کنارک دیدن کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار روز چهارشنبه در این بازدید گفت: منطقه آزادچابهار کار ساخت ۲۴ و نیم کیلومتر از محور باند دوم جاده چابهار وکنارک را با عرض ۱۱و نیم متر در دست ساخت دارد قرارداد آن ۱۸ ماهه و اعتبار تکمیلی آن ۲۹۰ میلیارد تومان است.

عبدالرحیم کردی افزود: این پروژه از فروردین‌ماه سال‌جاری آغاز شده و تاکنون بیش از ۱۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و شامل ۸۳ دهنه پُل یک متر تا پنج متری است و یک پُل رودخانه‌ای نیز در دست ساخت است که برای آن ۴۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود.

وی تصریح کرد: ۹۲ دستگاه ماشین‌آلات و ۱۵۳ نیرو در این پروژه مشغول به کار هستند و مردم و مسوولان امیدوارند این طرح هر چه سریع‌تر تکمیل و راه چابهار – کنارک ۲ بانده شده و مشکلات ترافیکی و حمل و نقل کمتر شود.

مشاور رییس‌جمهوری و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سفر ۲ روزه خود به چابهار ضمن دیدار با اقشار مختلف مردم، فعالان اقتصادی و علما از طرح‌های صنعتی، زیرساختی و عمرانی منطقه آزاد چابهار بازدید خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا