اعطای ۳ مدال طلا به برترین‌های المپیاد دانش‌آموزی نانو

به گزارش شهر پنج، دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو روز جمعه ۲۸ آبان ماه با معرفی مدال‌آوران این دوره در سالن شهید تهرانی مقدم دانشگاه شهید رجایی تهران به کار خود پایان داد.

مراسم اختتامیه دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو با حضور جمعی از مدیران آموزش و پرورش، رئیس گروه ترویج ستاد نانو، مدیر حوزه ریاست سازمان استعدادهای درخشان و خانواده دانش آموزان در محل دانشگاه شهید رجایی تهران برگزار شد.

در این برنامه ضمن معرفی و تقدیر از برگزیدگان دوازدهمین المپیاد نانو، نهادهای ترویجی برتر فعال در این حوزه، استان‌های برتر دوازدهمین المپیاد نانو و آزمایشگاه‌های برتر دانش‌آموزی نانو در سال ۱۳۹۹ معرفی شدند.

در این دوره از رقابت ها بیش از ۶۰۰۰ دانش‌آموز مشارکت کردند که ۵۲۴ نفر به مرحله دوم راه یافتند و از این بین، ۳۰ دانش‌آموز به مرحله نهایی و حضوری المپیاد راه یافتند. مرحله نهایی دوازدهمین المپیاد نانو به صورت تلفیقی از برنامه برخط و حضوری در آبان‌ماه ۱۴۰۰ برگزار شد. کارگاه‌های آموزشی به صورت برخط و فعالیت‏‌های آزمایشگاهی به‌صورت حضوری از ۲۰ تا ۲۷ آبان‌ماه در دانشکده علوم پایه دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران اجرا شد.

به نقل از ستاد نانو، بر اساس رای داوران، ۳ نفر حائز دریافت مدال طلا شدند که از استان‌های تهران، هرمزگان و کردستان بودند. ۸ نفر از استان های خراسان رضوی، مازندران، اصفهان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی موفق به دریافت مدال نقره و ۱۹ نفر موفق به دریافت مدال برنز شدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا