مراسم معارفه مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن برگزار شد/ انتخاب دو عضو جدید هیات مدیره

به گزارش شهر پنج و به نقل از باشگاه ذوب‌آهن، مراسم معارفه مدیرعامل باشگاه ذوب آهن صبح امروز(چهارشنبه) در محل باشگاه برگزار شد و علی احسانی از امروز رسما کار خود را به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه آغاز کرد.

مرتضی یزدخواستی عضو هیات مدیره شرکت سهامی ذوب آهن در این مراسم به شرایط تیم‌های باشگاه اشاره کرد و گفت: آرامشی که امروز در باشگاه حاکم شده، نتیجه کار کارشناسی است. تصورم بر این است که امروز از دغدغه های گذشته فاصله گرفتیم و از حواشی دور شدیم. ما هنوز در ابتدای راه هستیم و برنامه روشنی برای آینده داریم.

عضو هیات مدیره شرکت سهامی ذوب آهن به تغییر در هیات مدیره باشگاه نیز اشاره و عنوان کرد: با تصمیم‌های صورت گرفته دو نفر از مدیران ارشد شرکت سهامی ذوب آهن به جمع اعضای هیات مدیره اضافه شدند تا بتوانیم به اهداف‌مان نزدیک تر شویم. ما مسیر درستی را انتخاب کردیم تا دست به دست هم شرایط بهتری برای ذوب آهن رقم بخورد.

یزدخواستی با اشاره به لیست ۱۲ نفره کاندیدای مدیریت باشگاه ذوب آهن خاطرنشان کرد: علی احسانی با توجه به سوابق و برنامه‌ها به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شد و ما این انتخاب را به فال نیک می گیریم تا آغازگر مسیر جدیدی باشیم.

این عضو هیات مدیره کارخانه ذوب آهن از مدیریت جدید باشگاه، خواستار نگاه عمیق تر به ورزش بانوان، توجه به تیم های آکادمی، توجه به معیشت پرسنلی و انجام طرح طبقه بندی مشاغل و برقراری انضباط مالی، اداری شد.

علی احسانی نیز در این مراسم عنوان کرد: با حمایت هایی که از سوی هیأت مدیره و کارخانه صورت گرفته، روزهای خوبی در انتظار باشگاه خواهد بود. ما نیازمند تغییر دیدگاه هستیم و برای پایدار بودن و حرکت رو به جلو باید تفکر خود را تغییر دهیم. با توانمندی هایی که در مجموعه باشگاه وجود دارد در مسیر پیشرفت گام برخواهیم داشت.

در این مراسم هم‌چنین ابراهیم علیخانی، مدیر مالی کارخانه و مهندس نصیری، مدیر ارشد بهره برداری شرکت ذوب آهن به عنوان اعضای جدید هیات مدیره معرفی شدند و از تلاش های فرشاد دادفر که مدتی به عنوان سرپرست اداره باشگاه را بر عهده داشت، قدردانی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا