پیشرفت 99 درصدی عملیات گاز رسانی در زاهدان

رضا پنجابی در گفت وگو با شهر پنج – افزود: به لطف خدا با ایجاد تمام همگرایی های ملی و استانی و تلاشهای مسئولین این موضوع و همت مجریان امر اکنون گازرسانی در سطح شهر زاهدان پیشرفت 99 درصدی عملیات اجرایی را داشته و بیش از 93 درصد آن به بهره برداری رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان در ادامه افزود: اکنون در سطح شهر زاهدان بالغ بر 77 هزار مشترک گاز طبیعی از این موهبت الهی بهره مند شده اند و روزانه بیش از 2.2 میلیون متر مکعب در این شهر مصرف گاز طبیعی را در بخش های مختلف داریم.

پنجابی در ادامه اظهار کرد: آنچه حائز اهمیت می باشد و جای قدرانی و تشکر را دارد حمایت های مسئولین استانی از اجرای این پروژه و همراهی و صبوری شهروندان شریف زاهدانی در مسیر اجرای این ابر پروژه بی نظیر، بوده است.

وی ادامه داد: در اجرای تسهیل فرایند عملیات اجرایی این پروژه تعامل و همکاری ارزشمندی در چهار چوب تفاهمنامه های فی مابین شرکت گاز و شهرداری زاهدان صورت گرفته است.

پنجابی خاطرنشان کرد: انشاالله به منظور ارائه بهتر خدمات به مردم زاهدان این سطح تعاملات ارتقا نیز خواهد یافت. وی تاکید نمود بنابر ارزیابی و نظر مسئولان ذیصلاح استانی و ملی شرکت گاز به عنوان یک دستگاه اجرایی متعهد و اثرگزار فراتر از تکالیف سازمانی خود در ارتباط با کلیه ذینفعان عمل نموده و با در نظر داشتن اولویت های استراتژیک خود به پوشش انتظارات ذینفعان نیز پرداخته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بیان کرد: امیدواریم که کلیه تعاملگران حوزه های مختلف خدمت رسانی با پایش صحیح و مناسب و اجرای تعهدات و تکالیف خود در ارتباط با شرکت گاز بتوانند همچون سابق این شرکت را در ارائه خدمات رسانی سریعتر و بهتر به مردم شریف استان یاری کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا