پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی به مناسبت روز پرستار

به گزارش شهر پنج ، در پیام میرهاشم موسوی آمده است: «آیات قرآن شاهدند که اگر انسان در مسیر رنج زاده شده و ابتلای نفس و بیماری، تقدیر دیر یا زودهنگام اوست؛ در همان هنگام، گشایش‌ها و رحمت‌هایی نیز هست که دشواری رنج‌ها را التیام می‌دهند و پرستاران یکی از همان رحمت‌هایی هستند که مرهمی می‌شوند برای طاقت طاق شده بیماران.

همان‌ها که وجودشان با صبر و گذشت و مدارا آمیخته و بالاتر از الزامات و تعهدات تخصصی‌، گاهی برای آنکه تکیه‌گاه امنی باشند برای بیماران؛ از خود، خانواده و حتی جانشان نیز عبور می‌کنند. همان‌ها که با همه مشکلات، فداکاری‌شان مستمر است و در روزگار این ابتلای فراگیر هم، لحظه‌ای از خدمت به خلق خدا دست نکشیدند.

در عظمت کارشان همین بس که سالروز بزرگداشت پرستاران، مزین به میلاد خوب‌ترین بانویی است که نماد صبر و مقاومت و از خودگذشتگی‌ است. بانویی که تاریخ در مقابل عظمتش سر فرو انداخته و همانند نامش، زینت پدری است به نام علی (علیه السلام). اینجانب ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، لازم می‌دانم مراتب تبریک و تشکر خود را نسبت به پرستاران شریف کشورم و خصوصاً همکاران عزیزم در سازمان تأمین اجتماعی اعلام کنم».

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا