استاد دانشگاه شهید بهشتی و پدر علم بازاریابی ایران درگذشت

در متن پیام دانشگاه شهید بهشتی آمده است: “با قلبی اندوهگیـن، درگـذشت مرحوم دکتر روستـا، استاد بازنشسته دانشکـده مدیریت و حسابداری را به خانـواده محتـرم ایشان، اعضـای خانـواده دانشگاه شهیـدبهشتـی و جامعه علمـی کشور تسلیت عـرض‌ نمــوده؛ از پیشگـاه حضـرت حـق، برای آن مرحـوم رضـوان الهـی و برای بازماندگان معزز، صبــر و اجر و سلامتــی مسالت می نماییم”.

دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد که مراسم تشییع پیکر این استاد دانشگاه رأس ساعت ۸:۳۰ روز یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰، از مقابل دانشکده مدیریت و حسابداری برگزار می‌شود.

به گزارش شهر پنج ، احمد روستا در هفدهم فروردین ماه ۱۳۲۷ در شهر یزد به دنیا آمد. تصحیلات دکتری خود را در دانشگاه برادفورد انگلستان در سال ۱۹۷۹ میلادی در رشته مدیریت به پایان رساند و در همان سال عازم وطن شد. او با بیش از ۳۵ سال سابقه تدریس، تحقیق و مشاوره در امور مدیریت، بازاریابی، صادرات و مدیریت استراتژیک به عنوان یکی از برترین اساتید بازاریابی کشور شناخته شده اند.

هیات علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی،عضو هیات علمی مدرسه عالی بازرگانی و عضو مدعو دانشگاه های مختلف کشور: صنعتی شریف، علامه طبابائی، دانشگاه تهران، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه امیرکبیر و عضو انجمن علوم مدیریت ایران از جمله سوابق دکتر روستا عنوان شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا