دوشنبه‌ اطلاع‌رسانی؛ سه‌شنبه تا پنجشنبه‌ اجرای طرح

به گزارش شهر پنج، اولین روز از هفته گذشته (شنبه/۲۰ آذرماه)، به دنبال اینکه مدیران عامل‌ دو خودروساز بزرگ به شرط اصلاح قیمت محصولات خودرویی قول افزایش تولید و عرضه و اجرای برنامه‌های فروش بصورت هفتگی را داده‌ بودند، پس از تصویب و اعمال افزایش ۱۸ درصدی قیمت خودروهای داخلی در راستای عمل به قول خود برآمدند و اعلام کرده‌اند که از همین هفته (هفته گذشته) به صورت هفتگی برنامه فروش محصولات خود را خواهند داشت.

در همین راستا، بابک رحمانی-معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو- اظهار کرد: بر اساس سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در افزایش عرضه خودرو و تنظیم بازار، برنامه‌های فروش هفتگی محصولات خود را از هفته آینده، روزهای دوشنبه به صورت ثابت در قالب طرح‌های فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و همچنین مشارکت در تولید اجرا خواهد شد.

دوشنبه‌ها اطلاع‌رسانی، سه‌شنبه تا پنجشنبه‌ها اجرای طرح

وی وعده داد: با تحقق برنامه‌های افزایش تیراژ تولید، تا پایان سال۱۰۰ هزار دستگاه خودرو بیش‌تر از تعهدات و در قالب فروش فوق‌العاده به بازار عرضه خواهیم کرد.

دوشنبه‌های ایران‌خودرویی در حالی برنامه‌ریزی شد که این گروه صنعتی در اجرای طرح‌ها برای هفته گذشته، استثنایی قائل شد و اعلام کرد (هفته پیش) به‌جای دوشنبه، طرح فروش در قالب فروش فوق‌العاده روز شنبه به جای دوشنبه اجرا خواهد شد. البته که روند ثبت‌نام این طرح در روز یکشنبه آغاز شد.

به گفته رحمانی ” طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از پیش، برنامه فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو شنبه این هفته اجرا می‌شود اما فروش هفتگی‌های این گروه صنعتی از هفته آینده، دوشنبه‌ها خواهد بود. “

حال که دوشنبه فرا رسیده است و خبری از اجرای طرح نبود، ایسنا موضوع را از ایران‌خودرو پیگیری کرد و این گروه صنعتی پاسخ داد: در روزهای دوشنبه برنامه فروش هفته، اطلاع‌رسانی خواهد شد اما زمان اجرای طرح‌ها سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه همان هفته باشد (آغاز از سه‌شنبه به مدت سه روز) و قرعه‌کشی هر طرح شنبه هفته پس از آن انجام شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا