سرویس‌های متنوع و اپلیکیشن‌های مخابراتی ارایه می‌شود

به گزارش شهر پنج، محمدرضا بیدخام گفت: این گروه به عنوان مجموعه شرکت‌های حوزه مخابرات، با محوریت شرکت مخابرات ایران و حضور شرکت‌های مجتمع صنعتی رفسنجان، شرکت تحقیقاتی آزمون کیفیت، شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران، شرکت بهینه پردازش، شرکت فراز فنون مرکزی، شرکت امید ژرف نگر، شرکت نوران ارتباط پایدار، شرکت کاراشاپ، شرکت شسکام و شرکت کابلهای مخابراتی شهید قندی در بیست و دومین نمایشگاه مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه حضور می‌یابد.

وی افزود: در همین راستا شرکت مخابرات ایران در بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی تلکام، ضمن ارائه کمپین‌های متنوع با تخفیفات ویژه، از جدیدترین محصولات فناورانه در بخش‌های تجاری، سازمانی و خانگی و اپلیکیشن‌های مخابراتی رونمایی به عمل می‌آورد. سرویس‌های متنوعی مانند تانوما، پابلیک وای‌فای، سرینو، مخابرات من و دیجیتما در نمایشگاه ارائه می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران گفت: تحقق دولت الکترونیکی و توسعه پایدار در حوزه اقتصاد دیجیتال با کمک شرکت‌های خصوصی و تقویت نهضت تولید محتوا میسر خواهد بود و این نمایشگاه فرصتی است تا توانمندی‌های دانش‌بنیان نخبگان جوان ایرانی، در حوزه ICT به معرض دید عموم گذاشته شود. برگزاری نمایشگاه تلکام به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش مهمی در توسعه و بومی‌سازی این فناوری ارتباطات و مخابرات در کشور دارد.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابراتی و اطلاع‌رسانی، با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و ارائه سرویس‌های مختلف از دوم تا پنجم دی ماه ۱۴۰۰ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا