ثبت نام افزون بر 66 هزار نفر در طرح ملی مسکن سیستان و بلوچستان

عطاءاله اکبری در گفت وگو با شهر پنج افزود: شهروندان استان تا ۱۵ دیماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت saman.mrud.ir در شهرهای میرجاوه، دوست‌محمد، زهک، گشت، هیدوچ، زابل، بنجار، ادیمی، سوران، نوک‌آباد، زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان، جالق و شهر علی اکبر در این طرح ثبت نام نمایند.

وی ادامه داد: این اداره کل به منظور تسریع در احداث واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان اقدام به تامین یکهزار و ۱۰۸ هکتار زمین نموده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متأهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری موردتقاضا را ازجمله شرایط واگذاری مسکن در طرح نهضت ملی مسکن عنوان کرد و گفت: برای بانوان مجرد بالای ۳۵ سال و مردان مجرد بالای ۴۵ سال و بیماران خاص بدون شرایط تاهل، امکان ثبت‌نام وجود دارد.

اکبری اجرای هر چه سریعتر تمامی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن را از اولویت های اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان عنوان کرد و گفت: به منظور سرعت بخشیدن به روند اجرای این طرح همزمان با ثبت نام، فرآیند بررسی و پالایش متقاضیان نیز در حال انجام‌ است بطوریکه افراد تایید شده پس از دریافت پیامک می توانند با مراجعه به ادارات پست شهر محل تقاضا اقدام به تکمیل مدارک خود نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا