زاهدان رکورددار بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن

عطاءاله اکبری اظهار کرد: شهروندان سیستان و بلوچستان تا ۱۵ دیماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت saman.mrud.ir در شهرهای میرجاوه، دوست‌محمد، زهک، گشت، هیدوچ، زابل، بنجار، ادیمی، سوران، نوک‌آباد، زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان، جالق و شهر علی اکبر در این طرح ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه نهضت ملی مسکن یکی از سیاست‌های کلان دولت سیزدهم در حوزه مسکن است، گفت: متقاضیان مسکن استان می‌توانند با داشتن شرایطی همچون استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متاهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری موردتقاضا نسبت به ثبت‌نام در این طرح ملی اقدام کنند.

مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، مردان مجرد بالای ۴۵ سال سن و بیماران خاص با تاییدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌توانند در طرح نهضت ملی مسکن مشارکت داشته باشند.

اکبری خاطر نشان کرد: با توجه به فرصت اندک باقیمانده جهت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن ضروری است افراد مشمول به ویژه اقشار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران از این فرصت برای خانه دار شدن خود استفاده کنند.

وی تاکید کرد: به منظور اجرای هر چه سریعتر تمامی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت پوشش این اداره کل همزمان با ثبت نام، فرآیند بررسی و پالایش متقاضیان نیز در حال انجام‌ است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا