دستگیری عامل پرتاب سنگ به خودروهای سواری و مرگ ۲تن در تهران

به گزارش شهر پنج، چندی پیش خبرهایی از پرتاب سنگ به سمت خودروهای سواری از سوی فرد یا افراد ناشناس منتشر شد که با مرگ زنی در تاریخ نهم دی ماه امسال در پی اصابت بلوک سیمانی، این موضوع از سوی پلیس نیز تایید شد.

در حالی که اقدامات برای شناسایی و دستگیری این فرد یا افراد ادامه داشت، صبح امروز ماموران پلیس فردی را که قصد پرتاب سنگ به سمت خودروهای سواری در محدوده بزرگراه نواب داشت، مورد شناسایی قرار داده و دستگیر کردند.

با دستگیری این فرد که حدود ۴۵ سال سن دارد، این فرد به جرم خود اعتراف کرد و انگیزه‌اش را تخلیه خشم خود از مردم و افرادی که او را طرد و مسخره کرده‌اند، اعلام کرد.

سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت در حاشیه دستگیری این فرد به خبرنگار ایسنا گفت: اولین حادثه در تاریخ ۱۲ آذرماه امسال رخ داد و در پی آن مردی ۳۳ ساله در بزرگراه یادگار امام بر اثر اصابت سنگ جان خود را از دست داد، ازهمان زمان تیمی ویژه رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داد و مدتی بعد در تاریخ نهم دی ماه نیز زنی حدودا ۴۵ ساله در محدوده نواب و با پرتاب بلوک سیمانی جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه در این راستا تعدادی مظنون شناسایی و دستگیر شدند، گفت: فردی که امروز دستگیر شد به هر دو مورد اعتراف کرده است و به تعدادی خودرو نیز آسیب زده است.

رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا این فرد همدست دیگری داشته یا خیر، گفت: این فرد به تنهایی این اقدامات را انجام می‌داده و بنا به تحقیقات ما همدست دیگری نداشته است.

دستگیری عامل پرتاب سنگ به سمت خودروهای سواری و مرگ ۲تن در تهران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا