اشتباهاتی که نمیگذارند هرگز لاغر شوید!

اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید بهتر است به عملکرد روزانه تان دقت کنید. گاهی چند اشتباه کوچک باعث دور شدن از هدف می‌شود. اما حالا این اشتباه‌هات چه می‌توانند باشند؟
۱. پریدن از رژیمی به رژیم دیگر
رژیم غذایی هرکس با توجه به شرایط و وضعیت جسمی همان شخص است در نتیجه گرفتن رژیم فقط به امید لاغر شدن یا دائماً تغییر دادن رژیم به محض احساس ناامیدی اشتباهی است که باعث می‌شود لاغر نشوید.
۲. حذف وعده‌های غذایی
غذا خوردن باعث چاق شدن می‌شود پس من غذا نمیخورم! اگر بدن احساس کند به اندازه کافی غذا دریافت نمی‌کند برای تامین انرژی مورد نیازش چربی‌های کمتری را می‌سوزاند به همین جهت سعی کنید در رژیم تان هیچ وعده غذایی را حذف نکنید تا به درستی لاغر شوید.
۳. تمرکز کردن روی عدد ترازو
کاهش وزن بیشتر از عدد روی ترازو است. حواس تان باشد به جای توجه به عددی که روی ترازو می‌آید به تغییرات سایز و بدن تان، تغییرات سطح انرژی و متابولیسم و سلامت و سبک زندگی تان نیز بیشتر توجه کنید.
۴. ورزش نکردن
تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد افرادی که ورزش می‌کنند ۲۵ درصد بیشتر از افرادی که فقط رژیم گرفتن لاغر شدند. توجه داشته باشید که ورزش کردن به این منظور نیست که حتماً باید به باشگاه بروید یا ورزش خاصی انجام بدهید پیاده روی و حتی ورزش در منزل می‌تواند شما را چند قدم به کاهش وزن نزدیک کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا