هلال احمر به دنبال مفقودین بر اثر طغیان رودخانه در قلعه‌ گنج

به گزارش شهر پنج به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان ابراهیم ماندگاری بیان کرد: با وجود هشدارهای قبلی و مسدود بودن راه های روستایی 2 نفر سرنشین خودرو پژو پارس در روستای شریک اباد و چلپایی از توابع دهستان سرخ قلعه که قصد عبور از رودخانه را داشتند دچار حادثه شدند.
وی با اشاره به اینکه نیروهای امدادی هلال احمر پس از اطلاع از این حادثه بلافاصله عملیات جستجو را آغاز کردند، افزود: در ساعات اولیه جستجو یکی از مفقودین توسط امدادگران پیدا و توسط اورژانس به مرکز درمانی اعزام شد.
وی ادامه داد: کار جست‌وجو برای یافتن فرد مفقود شده در مسیر رودخانه و باوجود بارش ها تا ساعت ۱:۵۶ بامداد امروز دوشنبه 27 دیماه ادامه یافت و به دلیل تاریکی و شرایط جوی نامناسب عملیات جستجو متوقف شد.
ماندگاری با اشاره به حضور 4 تیم امدادی از مرکز استان و شهرستان قلعه گنج در منطقه حادثه گفت: صبح امروز در ساعات اولیه عملیات جست و جو، خودروی پژو پارس بدون سرنشین پیدا شد اما عملیات جستجو برای فرد مفقودی ادامه دارد.
روستای شریک آباد در دهستان سرخ قلعه قلعه گنج و در حاشیه ی مسیر اصلی قلعه گنج به رودبارجنوب و کهنوج در استان کرمان واقع شده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا