دروازه‌بان تیم ملی فوتبال بانوان استخدام شد / پرواز ملی‌پوشان یک سال رایگان شد

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال فوتبال بانوان ایران به استخدام بیمارستان چشم‌پزشکی نگاه درآمد.

بعد از درخشش زهره کودایی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال بانوان، با مذاکره سید ابوالقاسم موسوی، رییس بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه و شهاب‌الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال، او به استخدام بیمارستان نگاه در آمد و از این پس جزو کارمندان روابط عمومی بیمارستان نگاه خواهد بود.
زهره کودایی سنگربان تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان متولد سال ۱۳۶۸ در استان خوزستان است که با گرفتن دو پنالتی در بازی مقابل اردن در مرحله مقدماتی جام ملت‌ها نقش بسیار مهمی در صعود تاریخی کشورمان برای نخستین‌بار به جام ملت‌ها ایفا کرد و در اولین بازی این دور از رقابت‌ها مقابل هند میزبان نیز با یک واکنش فوق‌العاده مانع از گل‌زنی حریف و در نهایت باعث کسب یک امتیاز مهم برای تیم ملی بانوان شد.

یک سال پرواز رایگان برای اعضای تیم ملی فوتبال بانوان

با هماهنگی رضا حدادیان مالک شرکت هواپیمایی وارش با شهاب‌الدین عزیزی‌خا‌دم رییس فدراسیون فوتبال، کلیه‌ پروازها‌ی اعضای تیم ملی فوتبال بانوان ایران به مقاصد گوناگون توسط هوا‌پیمایی وارش ظرف مدت یک سال آینده رایگان خواهد بود.

شرکت هواپیمایی وارش پیش از این در دیگر اقدام حمایتی خود، حامی پروازی تیم‌ ملی بانوان در اعزام به مرحله مقدماتی جام ملت‌ها در ازبکستان و همینطور اعزام به مسابقات جام ملتهای آسیا در هند بوده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا