شوک بزرگ به استقلال و فرهاد مجیدی برای دیدار با ذوب آهن

تیم استقلال بعد از برگزاری دیدار جام حذفی خود مقابل ذوب‌آهن در روز 19 بهمن‌ماه در لیگ برتر باید مقابل ذوب‌آهن اصفهان قرار بگیرد. نکته مهم درباره شرایط استقلال قبل از دیدار با ذوب‌آهن کمبود بازیکن در خط دفاع خواهد بود.

روز گذشته در جریان برد دو بر یک استقلال مقابل هوادار، سیاوش یزدانی مدافع آبی پوشان با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد تا دیدار با ذوب‌آهن را از دست بدهد. این در حالی است که عارف آقاسی دیگر مدافع وسط آبی پوشان هم دیروز به طور رسمی جدا شد و به فولاد خوزستان پیوست.

در این وضعیت فرهاد مجیدی برای دیدار با ذوب‌آهن فقط دو مدافع وسط تخصصی در اختیار خواهد داشت. محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر دو مدافع وسط تخصصی استقلال برای دیدار با استقلال هستند که عملا فرصت بازی با 3 دفاع را از مجیدی خواهد گرفت.البته که بعد از جدایی عارف آقاسی، سرمربی استقلال خودش هم علاقه‌مند است سیستم بازی استقلال را به 4 دفاعه تغییر بدهد اما برای دیدار با ذوب‌آهن به نظرمی‌رسد او مجبور به انجام چنین کاری خواهد شد. مگر اینکه بخواهد از روزبه چشمی در خط دفاعی استفاده کند و او را به مرکز خط دفاع ببرد و آنوقت مرادمند و دانشگر روی دست این بازیکن توپ خواهند زد.

چیزی که مشخص است استقلال در مصاف لیگ برتری بعدی اش در خط دفاع با کمبود بازیکن تخصصی مواجه است و باید دید فرهاد مجیدی چگونه این خلاء را پرخواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا