بازگشت مسابقات قوی ترین مردان ایران به تلویزیون

به گزارش شهرپنج، محمود قراچورلو رییس کمیته قوی ترین مردان ایران گفت: مسابقات قوی ترین مردان ایران از نوروز سال ۱۳۷۷ در سیزده قسمت برنامه تلویزیونی پخش شد که با این اقدام شاهد رشد و استقبال چهار هزار درصدی در ایجاد باشگاه به یک باره در سطح کشور بودیم.

وی با بیان اینکه قوی ترین مردان ایران به واقع مهربان ترین افراد برای خانواده و شهروندان محسوب می شوند گفت: بنا داریم تا پخش برنامه تلویزیونی قوی ترین مردان را از طریق شبکه سه سیما آغاز کنیم.

رییس کمیته قوی ترین مردان ایران با اشاره به اینکه در این رویداد نیز ۳۰ ورزشکار شرکت خواهند داشت گفت: پیشنهاد آمادگی ضبط و لوکیشن این رویداد از ۲ شهر (آمل و یکی از جزایر کشور) به این کمیته رسیده و مقرر شده از ۵ اسفند ماه مقدمات تصویر برداری این کار آغاز شود.

وی اضافه کرد: رویداد قوی ترین مردان ایران در ۹ آیتم قدرتی و سرعتی شامل لیفت، پرس سرشانه، ایستایی، کنده های نردبانی، حمل گاری و چمدان در نظر گرفته شده که می تواند زمینه نشاط و شادابی را برای خانواده ها به ارمغان آورد.

رییس کمیته قوی ترین مردان ایران مهم ترین چالش در این ورزش را نبود امکانات و تجهیزات ورزشی از جمله نبود سالن تمرینی و خوابگاه برشمرد و اظهار داشت: برای رفع این موضوع از وزیر ورزش و جوانان تقاضا دارم که به آن رسیدگی کند و توجه به این ورزش مردمی و خاص می تواند جوانان و مخاطبان زیادی را جذب کند.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا