خبرنگاران از امروز تا ۳۰ فروردین فرصت ثبت‌نام برای دریافت طرح ترافیک دارند

به گزارش شهرپنج، فرایند ثبت نام خبرنگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیک سال ۱۴۰۱  از امروز( ۱۵ اسفند ماه) آغاز شد و خبرنگارانی هم که مایل به دریافت طرح نیستند، می‌توانند برای دریافت کارت بلیت خبرنگاری سال ۱۴۰۱ ثبت نام کنند.

این ثبت نام  تا ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت و اصحاب رسانه همانند سالهای گذشته می توانند با مراجعه به سامانه «تهران من» نسبت به ثبت نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری اقدام کنند.

براین اساس خبرنگاران می بایست پس از ورود به سامانه ” تهران من”  و کلیک بر روی نام و نام خانوادگی خود وارد قسمت «خبرنگار هستم» شوند و پس از آن مدارک خود اعم از مدارک هویتی، معرفی نامه، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند و بعد از ثبت نام کلی خبرنگاران می‌توانند صرفاً در طرح ترافیک و یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت نام کنند.

به افرادی که ثبت نام طرح ترافیک انجام می دهند، اما سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از سوی رسانه مربوط به آنها تخصیص نیابد، به صورت خودکار کارت بلیت خبرنگاری تخصیص خواهد یافت.

خبرنگارانی که  سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند، با این حال می بایست مدارک خود را مجدداً بارگذاری و بروزرسانی کنند.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا