کلاس‌های دانشگاه آزاد بعد از تعطیلات نوروزی، حضوری خواهدبود

به گزارش شهرپنج محمدمهدی طهرانچی در باره آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای حضوری شدن کلاس‌های آموزشی، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تجربه خوبی در بحث دانشجویان پزشکی دارد، به طوری که در ایام کرونا نیز ۱۲ هزار دانشجوی رشته‌های علوم پزشکی این دانشگاه، در خوابگاه‌های سراسر کشور حضور داشتند.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده و تشکیل ستادهای استقبال از دانشجویان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و دریافت دز دوم واکسن کرونا توسط بیش از ۹۰ درصد دانشجویان دانشگاه، آمادگی کامل داریم تا از روز چهاردهم فروردین ماه، پذیرای تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی در واحدهای سراسر کشور باشیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر آمادگی خوابگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجویان این دانشگاه، گفت: برای حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها، دریافت سه دز واکسن کرونا الزامی است.

طهرانچی افزود: با توجه به اینکه بیش از ۳۸ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد متقاضی استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی هستند، این دانشجویان می توانند با ارایه کارت واکسیناسیون کرونا، از چهاردهم فروردین ماه از امکانات خوابگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند. تمامی خوابگاه‌های دانشگاه آزاد آمادگی کامل برای استقبال از این دانشجویان را دارد.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا