پرویز مظلومی: با جواد نکونام برای هدایت استقلال به توافق رسیده بودیم / فضای مجازی مانع سرمربیگری جواد لالیگایی در آبی‌ها

به گزارش شهرپنج، جواد نکونام گزینه نخست استقلال برای جانشینی فرهاد مجیدی بود. سرمربی فولاد که با آجورلو به توافقاتی نیز دست یافته بود، سرانجام حضور او در این تیم منتفی شد تا آنها به سراغ گزینه های دیگر بروند.

پرویز مظلومی عضو هیئت مدیره استقلال در گفتگو با برنامه ورزشگاه درباره انتخاب سرمربی جدید گفت: ما یک فرصت 20 روزه را به دلیل جدایی فرهاد مجیدی از دست دادیم. آرزو می کنیم او هر جا که هست، موفق باشد. ما به سراغ مربی ایرانی رفتیم. صحبت کردیم و توافقات هم انجام شد. آقای نکونام در رأس آنها بودند که با ایشان نیز به توافقاتی دست پیدا کردیم. ولی حواشی که ایجاد شد، آوردن مربی ایرانی ریسک بود.

او ادامه داد: استقلال فصل قبل نتیجه فوق العاده ای گرفت و روی سرمربی ایرانی هجمه زیادی بود. بالاخره سبک و سنگین کردند و دیدند صلاح نیست بیایند. در برنامه ای که به تصویب هیئت مدیره رسیده بود، سرمربی خارجی حضور نداشت. ما به حضور سرمربی ایرانی اصرار کردیم. بالاخره یک مربی جوان ایرانی در استقلال نتیجه گرفت و جواب داده بود. چرا باید به سراغ مربی خارجی می رفتیم؟

وی گفت: در هیئت مدیره و برای جذب مربی و بازیکن، تمام اختیار را به آقای آجورلو دادیم. به دلیل جوی که ایجاد کرده بودند، به سراغ سرمربی خارجی رفتیم و حتی اکنون نیز دست بردار نیستند. متأسفانه در فضای مجازی خیلی فعال هستند. هواداران ما نیز احساسی برخورد می کنند. اجازه بدهند تا مدیریت باشگاه که تاکنون به خوبی کار کرده، پیش برود. من از آقای آجورلو تشکر می کنم که واقعا مدیریت کردند.

عضو هیئت مدیره استقلال خاطرنشان کرد: حدود 35 سال از عمر من در این تیم بوده است. استقلال در هیچ سالی بدون حاشیه نبوده، حتی در دوران خودم. هم مربی و هم بازیکن حاشیه داشتیم. تمام مبلغی که به بازیکنان و کادرفنی بدهکار بودیم، همه را پرداخت کردیم. این به کادرفنی آرامش می دهد. یعنی مدیریت یک تیم به این شکل رفتار کرده تا با آرامش به قهرمانی برسد. اینها را کسی نمی بیند و همه فقط درون زمین را می بینند.

پرویز مظلومی در پایان اضافه کرد: مدیریت باشگاه تلاش کرد و به اینجا رسید و هیئت مدیره نیز پشتیبان بود. ما بیشتر سکوت کردیم و حتی آقای آجورلو نیز زیاد صحبت نمی کردند چون ما یک تیم قوی در بخش معاونت داریم.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا