کشتی فرنگی قهرمانی جهان – نروژ؛ سه فرنگی‌کار ایران امروز به میدان می‌روند

به گزارش پایگاه خبری “شهر پنج”، مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جهان در حالی از امروز پیگیری خواهد شد که مدعیان اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشورمان به میدان خواهند رفت.

بر این اساس میثم دلخانی در ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در ۶۷ کیلوگرم و رامین طاهری در ۸۷ کیلوگرم باید از ظهر امروز با رقبای خود سرشاخ شوند.

در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ساموئل جونز از آمریکا و دنیز منیکسه از آلمان می‌رود. در این وزن ۲۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با تسوچیکا شیمویامادا قهرمان آسیا از ژاپن کشتی می‌گیرد. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم رامین طاهری در دور اول با میهایل برادو از مولداوی کشتی می‌گیرد. وی در صورت پیروزی در این مبارزه در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان آلان ورا گارسیا از آمریکا و تورپان بی سلطان اف از دانمارک می‌رود. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.

همچنین در روز دوم پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان محمدهادی ساروی و علی اکبر یوسفی به فینال اوزان ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم رسیدند و باید امشب برای کسب مدال طلا به میدان بروند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا