اظهارات عجیب یک امام جمعه درباره جایگاه زنان

حجت الاسلام قنبرعلی احمدی گفت: زنان خانه دار جوانانی تربیت می‌کنند که تمام قد در مقابل استکبار و انحراف می‌ایستند و در حقیقت بهترین جایگاه زن همین است.
حجت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور در مراسم گرامیداشت میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و مادر، که در مصلی الغدیر برگزار شد اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) با وجود ذیجودش در عالم ملکوت پا به عرصه جبروت گذاشت تا با قدم های مبارکش دنیای ظلمانی را نورانی و به عنوان همتای قرآن و نبوت، نعمت های حقیقی را بر انسان ها ارزانی بدارد.

وی با اشاره به اینکه با آمدن شخصیت نازنین زهرای اطهر، ماموریت ۱۲۴ هزار پیغمبر تکمیل شده است،تصریح کرد: باید مکتب فاطمی شناخته شود چراکه این مکتب انسان ساز، جامعه ساز و مایه استحکام خانواده است.

امام جمعه شهرستان نور خاطرنشان کرد: انسان های بزرگی چون امام عظیم الشان(ره) در دامان مادرانی تربیت شده اند که از چشمه جوشان مکتب فاطمی برخوردار بودند.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: متاسفانه جایگاه حقیقی مادر یعنی خانه داری، تربیت انسان و کدبانو بودن در محیط خانواده مایه تحقیر برخی از اندیشه های انحرافی و غرب شده است.

وی افزود : همان زنان خانه دار جوانانی تربیت می کنند که تمام قد در مقابل استکبار و انحراف می ایستند و در حقیقت بهترین جایگاه زن همین است.

امام جمعه شهرستان نور با تاکید بر اینکه اولین ماموریت یک زن و مادر در محیط خانواده تربیت فرزندان متعالی بر اساس آموزه ای الهی و مکتب دینی و علوی است، گفت: مکتب فاطمی در مقابل مکتب غرب است که زن را به عنوان یک کالای مصرفی و بهره کشی جنسی بوالهوسان در اجتماع قرار می دهد که محصول این تفکر و مادران منحرف، انسان های خونخواری مانند ترامپ و اوباما و دیگر جنایتکاران عالم است.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: آلوده شدن سالانه بیش از ۵ میلیون نفر به مشروبات الکی، مرگ حدود ۶۰ هزار نفر بر اثر اعتیاد، خودکشی حدود ۱۰۰ هزار نفر در سال، انجام سقط جنین غیرقانونی حدود ۴۰۰ هزار نفر در سال از جمله پیامدهای دنیای استکبار و مکتب انسان های منحرف است.

وی با اشاره به اینکه خط انحرافی غرب، مکتب علوی و فاطمی را به حاشیه کشانده است، افزود: آندلوسی کردن خطر بزرگ کشور توسط دشمنان است.

امام جمعه شهرستان نور ادامه داد: متزلزل کردن خانواده و رونق بی بند و باری و بی حجابی در کشور یکی از حرکت های دشمن است و در مقابل، عفاف و حجاب و عفت و عصمت در محیط خانواده و اجتماع همان مکتب فاطمی است.

احمدی، افرادی نظیر حاج قاسم سلیمانی و دیگر سرداران بزرگ اسلام را محصول مکتب فاطمی دانست و یادآور شد: مدیران منحرف و ناکارآمد در عرصه فرهنگی باید حذف شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا